KONST / Litografier / Färglitografi 13592480
nr 1359 2480
Arvo Luik
(f. 1949), Estland
Färglitografi, Jordgubbar. Signerad, numrerad 56/200. Motivet: 34x52cm
Arvo Luik, född 1949 i Estland, målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:02:17
5/11 10:06:30
200 kr
6/11 20:32:57